CZECHY POŁUDNIOWE

1 dzień Rozpoczęcie wycieczki o godz. 07:00 – przejazd do miasta Tabor w Czechach – spacer                          z przewodnikiem po labiryncie średniowiecznych uliczek i odnowionych, bogato zdobionych kamienic. Przejazd do Czeskich Budziejowic na obiadokolację i nocleg w hotelu.

2 dzień Śniadanie. Przejazd do Czeskiego Krumlowa – zwiedzanie: ogrody zamkowe, przejście przez dziedzińce zamkowe oraz zwiedzanie Zamku. Przejście przez dzielnicę Latrań do mostu  nad Wełtawą i do Placu Zgody – rynku z renesansowym ratuszem i kolumną maryjną.  Czas wolny na indywidualny spacer po Czeskim Krumlowie, Powrót do czeskich Budziejowic. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

3 dzień Śniadanie. Spacer z przewodnikiem po Czeskich Budziejowicach – m. in.: Plac Przemysła Ottokara z ratuszem miejskim, Katedra św. Mikołaja z Czarną Wieżą, Kramy Mięsne, Biała Wieża oraz Plac Pijarów.  Przejazd do Hluboki nad Wełtawą – zwiedzanie zamku zwanego „Czeskim Windsorem”. Przejazd do Temelina, żeby zobaczyć największą w Czechach elektrownię atomową.  Powrót do Czeskich Budziejowic na obiadokolację i nocleg w hotelu.  

4 dzień Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do kompleksu jaskiń Punkvy oraz przepaści Macocha, gdzie podziwiać będziemy olbrzymie sale i korytarze z różnorodnymi formami krasowymi. Rejs łodziami turystycznymi po wodach podziemnej rzeczki Punkvy rozpoczniemy od przepaści Macochy, do której wcześniej dojdziemy korytarzami jaskini, której głębokości około 140 metrów. Wyjazd w drogę powrotną – zakończenie wycieczki w godzinach wieczornych.

Cena: 1100 zł/os. (przy grupie 44-osobowej)

Świadczenia zawarte w cenie: przejazd komfortowym autokarem turystycznym, opieka pilota/przewodnika, 3 noclegi w hotelu 3* w Czeskich Budziejowicacch, 3 śniadania, 3 obiadokolacje, ubezpieczenie KL 10 000 EUR I NNW 10 000 ZŁ

Dodatkowy koszt – bilety wstępu do zwiedzanych obiektów 700 CZK/os.

Inne w ofrecie