Poznajmy się!

Więcej o mnie i mojej ofercie

O mnie

Nazywam się Wojciech Birut i zajmuję się kompleksową organizacją wyjazdów turystycznych. Są to wycieczki firmowe, szkolne, dla seniorów, turystyka MICE oraz pielgrzymki. Każdy klient jest dla mnie wyjątkowy, dlatego dużą wagę przywiązuję to tego, by każdy wyjazd był jak najlepiej dopasowany do jego potrzeb, inaczej mówiąc „uszyty na miarę”. Ma być atrakcyjny już w momencie podstawienia autokaru, oczywiście komfortowego i spełniającego najwyższe standardy. Programy wycieczek układam tak, by moi goście zobaczyli zarówno najbardziej znane i charakterystyczne atrakcje turystyczne, ale również miejsca trudne do znalezienia w podstawowych przewodnikach, a będące wartymi poznania. Ogromne znaczenie mają dla mnie wrażenia kulinarne, bo przecież posiłki podczas wycieczki to również jej element. Preferuję regionalne restauracje, w których można zapoznać się z miejscową kuchnię. Współpracuję ze sprawdzonymi, dobrymi hotelami, w których uzyskuję atrakcyjne ceny noclegów. Gwarantuję, że zadbam by oferta, którą otrzymają Państwo ode mnie była pod każdym względem atrakcyjna, bo klient musi być zawsze zadowolony. Dodam, że wiele wycieczek pilotuję osobiście, a tam dokąd jedziemy zapraszam do współpracy lokalnych przewodników, którzy w najlepszy sposób oprowadzą po miejscach w których mieszkają.

Certyfikaty

Zakres usług

Witajcie w świecie podróży, gdzie każdy wyjazd to niepowtarzalna przygoda, "uszyta na miarę" dla naszych klientów. Naszą misją jest zapewnić Wam wyjątkowe doświadczenia podczas podróży po Polsce, Europie i Świecie.

Wycieczki

Nasze wycieczki to sposób na podróżowanie bez stresu i z pełnym komfortem. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdów, dzięki czemu Wy możecie cieszyć się podróżą. Oferujemy różnorodne trasy i programy, które zapewniają nie tylko odwiedzenie najważniejszych atrakcji turystycznych, ale również autentyczne wrażenia i kontakt z lokalną kulturą. Nie martwcie się o logistykę, my się nią zajmiemy, a Wy skupcie się na czerpaniu przyjemności z podróży.

Zielone szkoly

Nasze Zielone Szkoły to wyjątkowy program edukacyjny dla młodych odkrywców. Zapraszamy szkoły i grupy młodzieżowe do aktywnego poznawania natury, kultury i historii. Nasze wyjazdy łączą przygodę, naukę i zabawę w jedno. Dzieci i młodzież mają okazję rozwijać swoje pasje, zdobywać nowe umiejętności i tworzyć niezapomniane wspomnienia podczas wspólnych wypraw. Wspieramy rozwój młodych umysłów w zdrowym i inspirującym środowisku.

Współpraca z :

Loga klietnów i biur podróży

Planujesz wyjazd?

Napisz do mnie z chęcią pomogę dograć szczegóły.